Szczęśliwe i beztroskie ferie z Credit Agricole

Bank Credit Agricole dba o bezpieczeństwo swoich klientów także podczas zimowych wyjazdów. Dla tych, którzy w pełni chcą poczuć smak białego szaleństwa, przygotował we współpracy z Credit Agricole TU S.A., pakiety ochrony obejmujące pobyt w kraju oraz za granicą.

Aż 95 proc. pasjonatów sportów zimowych deklaruje, że odwiedza stok przynajmniej raz w roku lub częściej. Większość z nich spędza urlop w Polsce, a jedna trzecia korzysta zarówno z tras rodzimych, jak i zagranicznych[1]. Bez względu na miejsce wypoczynku, otaczające warunki oraz formę aktywności - zapewnienie bezpieczeństwa to konieczność, o której trzeba pamiętać.

Na sezon zimowy bank Credit Agricole przygotował kompleksowe ubezpieczenie podróżne. W wypadku nieszczęściwych zdarzeń, Pakiet Turystyczny [2] to pewność szybkiej pomocy oraz ochrona przed poniesieniem wysokich kosztów leczenia za granicą, nawet do 200 000 zł.

Pakiet Turystyczny oferuje także zabezpieczenie w razie kradzieży dokumentów, ubezpieczenie bagażu podróżnego czy pomoc assistance. Zakres ochrony można także rozszerzyć, dopasowując go do swoich potrzeb. Miłośników śnieżnych aktywności z pewnością zainteresuje ochrona, która obejmuje amatorskie uprawianie sportów zimowych lub sportów wysokiego ryzyka oraz ubezpieczenie sprzętu sportowego. A jeśli ktoś wybiera się w podróż do europejskich kurortów zimowych samochodem warto wykupić dodatkową opcję auto assistance, dzięki której można liczyć na pomoc w razie awarii czy wypadku. Przygotowana została także zniżka w składce ubezpieczenia nawet do 25 pro., w przypadku klientów podróżujących w grupie od 2 do 9 osób.

Zakup Pakietu Turystycznego poprzez formularz online trwa tylko kilka minut, a o szczegółach ubezpieczenia, można przeczytać tutaj. Dostępny jest on także w dowolnej placówce Credit Agricole Bank Polska S.A., a także dla klientów Credit Agricole Towarzystwo Ubezpieczeń S. A. w serwisie telefonicznym CA24 .

Dla osób, które zimowy wypoczynek spędzają zazwyczaj w Polsce, atrakcyjnym rozwiązaniem będzie całoroczne ubezpieczenie " Pakiet na wypadki ". Jest to ubezpieczenie w razie następstw nieszczęśliwych wypadków z sumą ubezpieczenia nawet do 50 000 zł w wariancie rozszerzonym, które zapewnia ochronę ubezpieczeniową na wypadek codziennych nieprzewidzianych zdarzeń. Warto podkreślić, że ochrona obejmuje złamania wszystkich kości i dodatkowo można liczyć na powypadkowe świadczenia assistance takie jak m.in. pokrycie kosztów rehabilitacji, zakup sprzętu ortopedycznego, a w przypadku dzieci również korepetycje w razie nieobecności w szkole spowodowanej nieszczęśliwym wypadkiem.

Jeśli dojdzie do wyrządzenia szkody innej osobie na stoku, pomocny może okazać się " Pakiet OC ", czyli ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, obowiązujące na terenie Polski. Suma gwarancyjna w rocznym okresie ubezpieczenia, do której Ubezpieczyciel może pokryć szkodę to 100 tys. zł. Taka polisa może uchronić ubezpieczonego przed pokrywaniem kosztów naprawy wyrządzonej szkody z własnej kieszeni. W podstawowym zakresie ubezpieczenia ochroną ubezpieczeniową objęte są również niepełnoletnie dzieci. W sytuacji, w której nasze pociechy podczas zabaw na śniegu i sankach wyrządzą szkodę innym amatorom białego szaleństwa, Ubezpieczyciel wypłaci tym osobom odszkodowanie[3].

Więcej informacji o Pakiecie na Wypadki znaleźć można tutaj. Zakup tego ubezpieczenia możliwy jest w placówce bankowej lub poprzez Serwisie telefoniczny CA24 (usługa dostępna dla klientów Credit Agricole Towarzystwo Ubezpieczeń).

[1] Badanie "Zwyczaje związane ze sportami zimowymi" zostało przeprowadzone w listopadzie 2016 r., metodą CAWI. Przepytano w nim osoby, które deklarują, że chętnie uprawiają sporty zimowe, czyli jeżdżą na nartach i/lub na snowboardzie. Badanie ma na celu określenie odsetka narciarzy i snowboardzistów w Polsce, poznanie zwyczajów i preferencji dotyczących wyjazdów oraz sposobu przygotowywania się do nich, także w kontekście ubezpieczeń.
[2] Szczegóły oferty: https://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni/ubezpieczenia/pakiet-turystyczny
[3] Szczegóły oferty: https://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni/ubezpieczenia/pakiet-oc

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook