Credit Agricole laureatem VI edycji Lauru CESSIO 2018

Bank Credit Agricole zdobył II nagrodę CESSIO 2018 w kategorii Sektor Bankowy. To najbardziej prestiżowe wyróżnienie w dziedzinie zarządzania wierzytelnościami, przyznawane w głosowaniu firm zrzeszonych w Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Konkurs o nagrody CESSIO ma na celu promowanie najwyższych standardów w procesie przygotowania i realizacji przetargów dotyczących sprzedaży wierzytelności. W kategorii CESSIO Sektor Bankowy wyróżnienia przyznawane są bankom za zrealizowane przetargi na sprzedaż portfela wierzytelności zgodnie z najwyższymi standardami.

To już czwarta nagroda CESSIO dla Credit Agricole. Poprzednio bank wyróżniany był w latach 2013-14 oraz w 2016 r. We wszystkich edycjach wyróżniania była najwyższa jakość i staranność w przeprowadzanych przez bank procesach sprzedaży.

W konkursie oceniany był proces przetargowy, wycena portfela wierzytelności, projekt umowy na jego sprzedaż oraz obsługa posprzedażowa. Do nagrody mogły być nominowane instytucje sprzedające portfele wierzytelności z różnych sektorów rynku finansowego i pozafinansowego (banki, firmy leasingowe, operatorzy telekomunikacyjni, ubezpieczyciele). Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Komisji Nadzoru Finansowego oraz Krajowej Rady Komorniczej.

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook