Jedyna taka karta kredytowa, tylko w banku Credit Agricole

Polacy planują wydać na święta 6 proc. więcej niż rok temu. Zapewne część za zakupy zapłaci kartą kredytową. Wybierając najlepszą dla siebie kartę, warto popatrzeć na oprocentowanie transakcji, koszt wydania oraz użytkowania. Opłaty te można zmniejszyć, korzystając z promocji, która właśnie rozpoczęła się w Credit Agricole.

W grudniu karty kredytowe cieszą się największą popularnością. Wtedy najczęściej się na nie decydujemy i też najczęściej z nich korzystamy. Z pewnością sytuacja ta wynika z przygotowań do świąt, kiedy szczególnie potrzebujemy dodatkowych środków. Według raportu Deloitte „Świąteczne wydatki Polaków” w tym roku na święta Polacy planują wydać o 6 proc. więcej niż w 2017 r. Jest to też najwyższy wzrost wśród badanych krajów. Za nami jest m.in. Rosja, Belgia i Holandia. Najwięcej, bo 45 proc. chcemy przeznaczyć na prezenty, niewiele mniej, bo 44 proc. na artykuły spożywcze i 11 proc. na spotkania towarzyskie. Co warte podkreślenia, jesteśmy rozrzutni. W ubiegłym roku ponad połowa Polaków wydawała więcej niż planowała (średnia dla Europy to 32 proc.).

- Nasi klienci najczęściej korzystają z kart kredytowych właśnie w grudniu – zarówno pod katem liczby transakcji jak i ich wartości – mówi Piotr Dwornik, dyrektor Departamentu Zarządzania Kartami Kredytowymi i Alternatywnymi Płatnościami w banku Credit Agricole - Oznacza to, że karta kredytowa jest dobrym rozwiązaniem, które odpowiada na potrzeby klientów w tym czasie i pomaga sfinansować święta. Myślę, że klienci cenią sobie też elastyczność. Po pierwsze, korzystają z karty kiedy faktycznie potrzebują i mogą to robić bez opłat. A zadłużenie można spłacać w ratach.

Aktualna promocja Credit Agricole obejmuje dwie karty kredytowe: Silver i Gold. W obu z nich oprocentowanie transakcji gotówkowych i bezgotówkowych przez pierwszy rok wynosi 7 proc. i jest jednym z najniższych na rynku. Dodatkowo bank wydaje bezpłatnie kartę Gold i nie pobiera przez 12 miesięcy opłaty za obsługę rachunku karty Silver. Oferta ta dostępna jest do 28 lutego 2019 r. Mogą z niej skorzystać klienci, którzy jeszcze nie mają tego produktu w banku i zapłacą nową kartą w pierwszym miesiącu od podpisania umowy.

Kartom płatniczym Credit Agricole towarzyszą dodatkowe bonusy w postaci zniżek w Klubie Rabatowym tego banku. To okazje do oszczędności w blisko 10 000 sklepach i punktach usługowych w całej Polsce, zarówno w dużych miastach i mniejszych miejscowościach. Teraz z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia klienci znajdą w nim ponad 30 specjalnych ofert, które obowiązują do końca roku.

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook