Credit Agricole w Neonie

Bank Credit Agricole otworzy swoją placówkę w budynku Neon, ostatnim etapie kompleksu Alchemia w Gdańsku. W części parterowej, na powierzchni ponad 170 mkw. funkcjonować będzie pełnozakresowy oddział wyposażony według najnowszego standardu. Umowa z deweloperem, firmą Torus, podpisana została na okres 5 lat.

Credit Agricole to pierwszy bank na polskim rynku, który stworzył koncept wyglądu placówek na podstawie opinii zebranych wśród klientów i pracowników sieci sprzedaży. Wnioski z wszystkich badań stały się bazą do stworzenia nowej koncepcji placówki. Uwzględnia ona wygodną i komfortową poczekalnię dla klientów z zabawką dla dzieci, optymalizację akustyki, a przez to zwiększenie poczucia komfortu i prywatności w trakcie obsługi zarówno dla klientów, jak i doradców oraz przyjemną dla oka kolorystykę. Do wykończenia wnętrza wykorzystane zostaną wyłącznie materiały przyjazne środowisku (wykładzina, krzesła, sufity dźwiękochłonne i lampy), co doskonale wpisuje się w koncepcję i projekt Alchemii - cały kompleks certyfikowany jest w systemie LEED na najwyższym poziomie Platinum. Wybór lokalizacji pod nowy oddział w Gdańsku nie był przypadkowy.

- Credit Agricole uważnie słucha swoich klientów i wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Kompleks Alchemia jest świetnie zlokalizowany, każdego dnia krzyżują się tam drogi tysięcy osób, dlatego z przyjemnością otworzymy w Neonie swoją placówkę, żeby być blisko naszych klientów - mówi Aleksandra Sułek, dyrektor regionalna Credit Agricole w Gdańsku.

Oddział w Neonie będzie placówką uniwersalną, która zaoferuje wszystkie produkty i usługi bankowe, a jego otwarcie zaplanowane jest na grudzień br. W całej Polsce w nowym modelu działa już 85 placówek banku, do końca 2019 roku będzie ich ponad 100.

Komentarz Torusa

Neon to czwarty i ostatni etap kompleksu Alchemia w Gdańsku. Budynek dostarczy na rynek ponad 35 tys. mkw. powierzchni najmu, w tym 33,5 z przeznaczeniem na biura. Powierzchnia typowej kondygnacji biurowej wyniesie ponad 3 tys. mkw., jednak w ofercie będą też mniejsze moduły (od 300 mkw.). Nieco ponad 1,5 tys. mkw. to powierzchnie usługowe zlokalizowane na parterze, które dopełnią pasaż - atrakcyjne miejsce spotkań i spędzania czas zaprojektowane pomiędzy Neonem, a wcześniejszym etapem Alchemii, Argonem.

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook