Credit Agricole z tytułem Instytucji Roku w Polsce za antyplastikową akcję CSR

Credit Agricole Bank Polska został uhonorowany tytułem Instytucji Roku w kategorii „Społeczna odpowiedzialność biznesu” za akcję "Wyjątkowe winyle Dawida Podsiadło z plastikowych odpadów". Bank zdobył też drugie miejsce w kategorii „Najlepsza obsługa hipoteczna”, a 17 oddziałów zostało uznanych za najlepsze placówki bankowe w Polsce.

Akcja "Wyjątkowe winyle Dawida Podsiadło z plastikowych odpadów" zdobył najwyższe uznanie spośród 42 projektów zgłoszonych do konkursu. Kapituła tej kategorii przyznała łącznie pięć wyróżnień, biorąc pod uwagę oryginalność, zasięg i skalę efektów każdego z projektów, a także wpisanie się przez nie w cele zrównoważonego rozwoju i zasady społecznej odpowiedzialności biznesu.

Przypomnijmy, że Credit Agricole zrealizował swój projekt w listopadzie 2021 r. Wspólnie z piosenkarzem Dawidem Podsiadło bank wyprodukował limitowaną serię płyt gramofonowych wykorzystując do tego plastikowe elementy scenografii koncertowej. Płyty zostały sprzedane na aukcji, a cały dochód ze sprzedaży przekazany został Polskiemu Stowarzyszeniu Zero Waste na walkę z nadmiarem plastiku w środowisku.

Doceniona obsługa kredytów hipotecznych

Bank doceniony został także w kategorii „Najlepsza obsługa hipoteczna”, w której zajął drugie miejsce. Jury doceniło możliwość zdalnej obsługi wniosku kredytowego i zaangażowanie oraz kompetencje pracowników banku. W rankingu „Instytucja Roku” nagradzane są również najlepsze placówki bankowe w Polsce. Łącznie w 7. edycji taki tytuł otrzymało 225 placówek, a wśród nich 17 placówek Credit Agricole.

Instytucja Roku to największy i najbardziej kompleksowy ranking jakości obsługi w bankach i firmach ubezpieczeniowych w Polsce. W 7. edycji rankingu organizatorzy ponad 1250 razy odwiedzili placówki bankowe, wykonali ponad 2000 kontaktów zdalnych przez telefon, czat oraz email. W ramach badania na potrzeby rankingu otwartych zostało 300 rachunków bankowych oraz wykonanych zostało 780 testów aplikacji mobilnych i bankowości internetowych.

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook