Comperia.pl

Analitycy portalu Comperia.pl sprawdzili, które z prestiżowych, złotych kart kredytowych proponowane są na najlepszych warunkach. Złote karty Mastercard i Visa banku Credit Agricole uplasowały się na drugiej pozycji.

Do porównania przyjęto podstawowe parametry kart: długość okresu bezodsetkowego, wysokość oprocentowania i maksymalną kwotę limitu. W każdej z uwzględnionych kwestii bank oferujący najlepszą propozycję (najdłuższy okres bezodsetkowy, najniższe oprocentowanie czy największy limit) otrzymywał maksymalną wartość punktową (20). Kolejna propozycja otrzymywała o jeden punkt mniej, następna o dwa mniej itd. W przypadku możliwości zniesienia opłaty za kartę przyznawane było 5 punktów (jeśli istnieje taka możliwość) lub 0 punktów (jeśli bank nie przewiduje opcji zniesienia opłaty). Łącznie do zdobycia było maksymalnie 65 punktów. Ranking prezentuje jedynie wybrane produkty, które uplasowały się na pierwszych pięciu miejscach (osiągnęły pięć najlepszych wyników – najwyższych sum punktów).

Na drugiej pozycji, z sumą 58 punktów, znalazły się karty Mastercard Gold program Komfort Banku BPH , a także złote karty (Mastercard lub Visa) Banku Zachodniego WBK i Credit Agricole.

Zapraszamy do lektury całego artykułu

Zobacz także

Kontakt dla mediów

bankowość detalicznakarta kredytowakontokonto osobistekredyt hipotecznyoszczędnościrankingwyniki finansowezysk netto
Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook