Money.pl

Konto PROSTOoszczędzające Premium Credit Agricole Bank Polska zajęło 3. miejsce w rankingu kont premium przygotowanym przez portal Money.pl.

Ranking został opracowany na podstawie ofert banków obowiązujących w marcu 2014 roku. Sprawdzone zostały rachunki dla klientów deklarujących wpływy w kwocie powyżej 3 tys. złotych oraz posiadających kapitał do zdeponowania w banku. Nie były brane pod uwagę rachunki dostępne w ramach bankowości prywatnej. Porównane zostały parametry takie, jak: standardowa opłata za prowadzenie rachunku (bez uwzględnienia czynników wpływających na jej obniżenie), miesięczna opłata za kartę i możliwość jej obniżenia, opłaty za wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą, możliwość skorzystania z karty zbliżeniowej, programów rabatowych, nieoprocentowanego limitu w koncie, darmowego assistance i usługi concierge. Każdy rachunek mógł zdobyć maksymalnie 100 punktów.

W ranking zwyciężyło Konto Osobiste Premium w Raiffeisen Polbank otrzymując ponad 90 pkt., drugie miejsce zajęło Maksymalne Konto w BPH (77 punktów), natomiast trzecie Konto PROSTOoszczędzające Credit Agricole Bank Polska, które uzyskało 76,8 pkt.

Zapraszamy do lektury całego artykułu: http://marketmoney.pl/sekcje/rachunki-premium-2014/

Zobacz także

Kontakt dla mediów

bankowość detalicznakarta kredytowakontokonto osobistekredyt hipotecznyoszczędnościrankingwyniki finansowezysk netto
Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook