LUKAS Bank patronuje akcji "Zagoń rower do roboty"

LUKAS Bank będzie partnerem akcji "Zagoń rower do roboty. Tydzień odpoczynku dla samochodów", która odbędzie się w dniach 4 do 10 maja 2009. Choć niektórzy z nas jeżdżą już do pracy na rowerach, to chcemy zachęcić do tego większą liczbę osób. A dlaczego? Z wielu powodów: bo zdrowo, bo przyjemnie, bo dobrze wpływa na sylwetkę, bo pozbędziemy się wszystkich stresów, bo unikamy korków, bo rower dodaje energii i wreszcie, bo w ten sposób chronimy także nasze środowisko.

Pomysłodawcą akcji jest portal chronskron.pl, a LUKAS Bank wspiera akcje, także poprzez promowanie jej idei wśród swoich pracowników w całej Polsce.

Jak piszą pomysłodawcy akcji: Nie możesz tej szansy zaprzepaścić! Niech pierwszy tydzień maja wpisze się w Twój kalendarz jako tydzień na rowerze. Auto możesz oddać do warsztatu na przegląd, bilet miesięczny na środki masowego rażenia możesz oddać sąsiadowi. Wyciągnij z piwnicy swojego starego dobrego Pelikana, Wigry, Jubilata i gnaj do pracy na rowerku. Oczywiście jeśli dysponujesz sprzętem odrobinę lepszym też możesz się przyłączyć. Pamiętaj, że na ścieżce rowerowej wszyscy są równi więc nikt nie będzie Cię z tego powodu wytykał palcem ;o)

Zapisz już dzisiaj w kalendarzu, notesie, notebooku, telefonie, że od 4 do 10 maja 2009 jeździsz do pracy rowerem! Powiadom także swoich znajomych, koleżanki, kolegów, współpracowników by również oni mogli skorzystać z przyłączenia się do tej akcji.

No i najważniejsze - pamiętaj by na trasę zawsze ruszać w kasku!!!

Akcja na razie jest regionalna, ale zachęcamy całą Polskę do wsparcia tej idei. Więcej informacji o akcji na stronie www.zagonrowerdoroboty.pl.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook