Szlachetna Paczka w LUKAS Banku

Już po raz piąty LUKAS Bank zaangażował się w ogólnopolską akcję "Szlachetna Paczka". W tym roku pracownicy firmy wraz z Zarządem przygotowali świąteczną pomoc dla 40 potrzebujących rodzin.

"Szlachetna Paczka" to akcja organizowana przez krakowskie Stowarzyszenie WIOSNA. Jej główną ideą jest przekazywanie konkretnej pomocy najbardziej potrzebującym rodzinom w Polsce. LUKAS Bank włącza się w akcję już po raz piąty angażując w inicjatywę nie tylko swoich pracowników, ale także partnerów biznesowych z programu Raty Dobrze Reprezentowane.

W akcję włączyła się centrala firmy i sieć sprzedaży: - Moja placówka bankowa już czwarty raz uczestniczyła w akcji "Szlachetna Paczka". Zaangażowali się też nasi bliscy i znajomi. Wspólnie udało się zrealizować wszystkie potrzeby wybranej przez nas rodziny. Razem z wolontariuszką zawieźliśmy paczkę bezpośrednio do ich domu - relacjonuje tegoroczną świąteczną inicjatywę Małgorzata Faruga, dyrektor placówki bankowej w Czechowicach-Dziedzicach.

LUKAS Bank promował akcję "Szlachetna Paczka" przede wszystkim za pośrednictwem intranetu. Ponadto w centrali firmy wywieszono plakaty i rozdano ulotki informujące o inicjatywie. Dodatkowo LUKAS Bank zachęcał też do zaangażowania się w akcję fanów swojego profilu na portalu społecznościowym Facebook.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook