W firmie każdy musi zarabiać - nawet bankowy rachunek

LUKAS Bank przygotował promocyjną ofertę produktów oszczędnościowych dedykowanych małym i średnim przedsiębiorcom, którzy regularnie korzystają z kont firmowych.

Produkty, które objęte są promocją to: Rachunek Oszczędzam i Lokata z Plusem , oba z podwyższonym oprocentowaniem. Oferta dostępna do 15 lipca, skierowana do nowych i obecnych klientów.

Rachunek Oszczędzam zarobi 5 proc. dla swojego właściciela, który będzie regularnie wpłacał na niego min. 1 tysiąc złotych, a na konto miesięcznie min. 10 tysięcy złotych. Konta firmowe LUKAS Banku to ponadto możliwość bezpłatnego korzystania z wpłatomatów, a w przypadku Konta Symfonia i Sonata to także możliwość kilku w miesiącu (odpowiednio 5 i 3) bezpłatnych wpłat gotówki bezpośrednio u doradcy w placówce. Dodatkowo właściciele Konta Symfonia mogą wykonać miesięcznie 100 bezpłatnych przelewów elektronicznych.

Podwyższone oprocentowanie Lokaty z Plusem bank przygotował dla klientów, którzy regularnie zasilają firmowe konta przez cały okres trwania lokaty. Sześciomiesięczna Lokata z Plusem przyniesie 5,2 proc., a dwunastomiesięczna 5,4 proc. Za regularne bank uważa comiesięczne wpływy w wysokości 10 tys. w przypadku każdego firmowego konta. Maksymalna wysokość jednej lokaty to 15 000 zł. Oferta dotyczy lokat założonych w czasie trwania kampanii.

Kampanii LUKAS Banku towarzyszy hasło "Wy macie marzenia, a my najlepszą ofertę". Więcej o promocyjnej ofercie na www.lukasbank.pl

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook