Bezpłatna nauka gry w petanque już w najbliższy weekend we Wrocławiu

31 sierpnia oraz 1 września br. we wrocławskiej Galerii Dominikańskiej i Auchan Bielany Park Handlowy każdy chętny będzie mógł przyjść i nauczyć się grać w petanque. Wszystko odbędzie się na specjalnie przygotowanych boiskach oraz pod okiem instruktorów. Akcja promocyjna poprzedza 21. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w petanque Crédit Agricole Cup.

Każdy, kto przyjdzie do galerii, będzie mógł bezpłatnie zagrać lub wykonać rzut precyzyjny pod okiem instruktora, który odkryje przed nim sekrety i niuanse tej francuskiej dyscypliny. Ci, którzy mieli już wcześniej styczność z petanque, będą mogli zapytać o wszystkie szczegóły techniczne oraz taktyczne rozgrywek, a także spróbować swoich sił w zabawach zręcznościowych W ten sposób podniosą swoje umiejętności w precyzyjnym rzucaniu metalowymi kulami tuż przed wrześniowym turniejem, na który będzie się można od razu zarejestrować.


Zobacz informacje o turnieju

Specjalnie postawione, w Galerii Dominikańskiej oraz Auchan (Park Handlowy Bielany), dwa boiska do gry przygotował sponsor tytularny zawodów, bank Credit Agricole, aby promować 21. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w petanque Crédit Agricole Cup, które odbędą się 14 września we Wrocławiu.

Punkty z boiskami będą działać 31.08 oraz 1.09.2013 w godzinach otwarcia galerii handlowych:

Galeria Dominikańska, Plac Dominikański 3

Godziny otwarcia, sobota: 9.00 - 21.00, niedziela: 10.00 - 20.00

Auchan Park Handlowy Bielany, ul. Francuska 6

Godziny otwarcia, sobota: 09.30 - 21.00, niedziela: 10.00 - 20.00.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook