Trenerzy Credit Agricole na Miejskich Dniach Wolontariatu

Od 7 do 11 października potrwają we Wrocławiu Miejskie Dni Wolontariatu. Jednym z elementów imprezy są bezpłatne szkolenia dla wolontariuszy prowadzone przez trenerów z wrocławskich firm realizujących ideę społecznie odpowiedzialnego biznesu, m.in. z Credit Agricole Bank Polska.

Miejskie Dni Wolontariatu odbędą się we Wrocławiu już po raz trzeci. Głównym celem tegorocznej imprezy jest podkreślenie znaczenia wolontariatu jako elementu doświadczenia zawodowego coraz bardziej cenionego przez pracodawców. Stąd pomysł łączenia poprzez wolontariat pracowniczy specjalistycznej wiedzy przedstawicieli międzynarodowych firm oraz pasji i zapału do działania osób zainteresowanych wolontariatem.

Najważniejszym elementem III Miejskich Dni Wolontariatu są bezpłatne szkolenia prowadzone przez trenerów-wolontariuszy z wrocławskich firm. Jedną z nich jest Credit Agricole Bank Polska, który
w działania związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu angażuje się od lat, czego przykładem jest program wolontariatu pracowniczego "Działam, bo lubię".

Podczas Miejskich Dni Wolontariatu trenerzy z Credit Agricole poprowadzą trzy szkolenia: "Żeby chciało się chcieć", "Zespół silny różnicami" oraz "Analiza transakcyjna narzędziem komunikacji".
Dzięki naszym szkoleniom, uczestnicy będą mieli okazję zdobyć wiedzę o tym jak skutecznie motywować, rozwijać umiejętności pracy w zespole oraz efektywnie komunikować - mówi Agnieszka Majchrzak, jedna z osób prowadzących szkolenia.

Miejskie Dni Wolontariatu potrwają do 11 października. Poza szkoleniami, podczas imprezy swoją premierę będzie miał 7. numer "Gazety Wolontariatu".

Organizatorem Miejskich Dni Wolontariatu jest Miejskie Centrum Wolontariatu.

Szczegółowy program dostępny jest na stronie: www.wolontariat.wroclaw.pl/tag/miejskie-dni-wolontariatu

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook