Credit Agricole zaprasza do siebie leasingobiorców EFL

Przedsiębiorcy, którzy wezmą leasing w EFL oraz otworzą konto firmowe w Credit Agricole, zyskają bezpłatnie prowadzony rachunek i szansę na 600 zł premii od banku.

Bank Credit Agricole oraz EFL to siostrzane spółki należące do Grupy Crédit Agricole, jednej z największych grup finansowych w Europie. Firmy już od dłuższego czasu budują synergię w grupie, kreując korzyści dla swoich klientów. Ich aktualna propozycja ma przekonać leasingobiorców do otwarcia rachunku firmowego w Credit Agricole i pozostawienia na dłużej. W tej promocji klienci EFL nie zapłacą przez cały rok za prowadzenie konta Symfonia Biznes.

- Konto Symfonia Biznes to nasze konto premium dla przedsiębiorców. Kierujemy je do firm z największymi potrzebami związanymi z codziennym bankowaniem. Mają one do dyspozycji w każdym miesiącu 100 bezpłatnych przelewów przez internet oraz 5 wpłat gotówki u doradcy. Standardowa miesięczna opłata za prowadzenie tego rachunku to 30 zł. – mówi Izabela Bodnar, dyrektor Departamentu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w banku Credit Agricole.

Drugim bonusem tej oferty jest premia w wysokości 50 zł miesięcznie, wypłacana przez rok, w sumie 600 zł. Otrzymają ją aktywni klienci, którzy dokonają m. in. 3 transakcje płatnicze miesięcznie na łączną kwotę nie niższą niż 3 tys. zł. Do puli tych operacji zaliczają się gotówkowe i bezgotówkowe transakcje kartą (płatność w sklepie, wypłata pieniędzy z bankomatu), a także przelewy zlecane z konta Konto Symfonia Biznes. Premię otrzymają również klienci, który zawrą z bankiem umowę o akceptację kart płatniczych i będą rozliczali transakcje dokonane poprzez terminal Credit Agricole na nowo otwartym koncie.

W promocji mogą wziąć udział osoby prowadzące działalność gospodarczą lub uzyskujące dochody z działów specjalnych produkcji rolnej o obrotach rocznych mniejszych niż 20 mln zł. Warunkiem jest otwarcie konta firmowego w Credit Agricole oraz zawarcie z EFL umowy leasingu operacyjnego lub leasingu operacyjnego z odroczonym harmonogramem, np. na auto, maszynę czy urządzenie potrzebne w przedsiębiorstwie, niezależnie od wartości netto tej umowy.

EFL SA jest największą firmą leasingową w Polsce. Spółka działa na rynku od 25 lat i przez wszystkie lata jest liderem branży leasingowej w Polsce. Spółka oferuje szeroki pakiet produktów: leasing, pożyczkę, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i faktoring. Współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych.

Promocja obowiązuje do końca marca bieżącego roku i jest dostępna u handlowców EFL.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook