Przenieś kredyt, weź dodatkową gotówkę - rusza Akcja Konsolidacja

W Credit Agricole rusza "Akcja Konsolidacja" - przeznaczona dla osób, które wzięły kredyty w innych bankach i chcą obniżyć swoje comiesięczne raty. Przy okazji można skorzystać z opcji dodatkowego zastrzyku gotówki na bieżące potrzeby.

Klienci, którzy mają jeden lub więcej kredytów w innych bankach, mogą przenieść je do Credit Agricole i skorzystać z promocji Akcja Konsolidacja. Zamiana starych kredytów w jeden nowy - przyznany na bardziej korzystnych warunkach, pozwala obniżyć kwotę miesięcznej raty. W Credit Agricole można teraz dokonać takiej zamiany bez prowizji.

Kredyt konsolidacyjny to dobre rozwiązanie dla tych, którym obecne raty zbytnio obciążają domowy budżet. Po podpisaniu z klientem umowy kredytowej, bank spłaca jego dotychczasowe kredyty w innych bankach i SKOK-ach, a od tej chwili klient płaci jedną ratę w dogodnej dla niego wysokości. Z pomocą kredytu konsolidacyjnego, można spłacić kredyty: ratalne, gotówkowe, konsolidacyjne, samochodowe, a także karty kredytowe i pożyczki na koncie osobistym.

Nowy kredyt można dopasować do swoich potrzeb i możliwości: to klient decyduje, na ile rat chce go rozłożyć (można wybrać opcję nawet do 120 miesięcy), a także określa comiesięczną datę spłaty rat, na przykład odpowiednią dla terminu, w jakim otrzymuje wynagrodzenie.

Konsolidacja kredytów może być także okazją do pozyskania dodatkowej gotówki. Klient może bowiem zaciągnąć pożyczkę konsolidacyjną w kwocie większej niż ta, która potrzebna jest na spłatę wcześniejszych zobowiązań. Limit dodatkowych środków określa tylko zdolność kredytowa klienta. - Taką dodatkową gotówkę można przeznaczyć na dowolny cel. Najczęściej klienci potrzebują pieniędzy na remont mieszkania, zakup samochodu, wakacje, albo na bieżące potrzeby. Jeżeli kwota obecnie spłacanych rat im nie pozwala na kolejny kredyt to kredyt konsolidacyjny jest idealnym rozwiązaniem . - wyjaśnia Monika Wawrzyniak z Departamentu zarządzania segmentami i produktami banku Credit Agricole.

Z promocyjnej oferty bez prowizji może skorzystać każdy klient, który zawrze umowę pożyczki gotówkowej konsolidacyjnej w wysokości minimum 50 tysięcy złotych. Klient zobowiązany jest także wykupić Ubezpieczenie dla Kredytobiorców w pakiecie podstawowym (na wypadek śmierci i niezdolności do pracy) lub pakiecie rozszerzonym (na wypadek utraty zdrowia i utraty pracy). Oprocentowanie dla kredytów do 72 miesięcy wynosi 5,5 proc., a powyżej 72 miesięcy 7,7 proc.

"Akcja Konsolidacja" w Credit Agricole potrwa do 31 grudnia.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook