Media o nas

aleBank.pl

Credit Agricole konsekwentnie realizuje strategię rozwoju na rynku ubezpieczeń. Pozycję lidera bancassurance planuje osiągnąć dzięki wszechstronnej ofercie ubezpieczeniowej oraz doradcom, którzy znają klientów i wskażą polisy odpowiednie dla ich potrzeb.

Forsal.pl

CA24 Mobile jest na 2. miejscu w zestawieniu najlepiej ocenianych aplikacji bankowych. Przy najwyższej możliwej nocie wynoszącej 5, klienci przyznali naszej aplikacji 4,6, czyli jednie o 0,1 mniej niż zwycięskiemu bankowi.

Prnews.pl

Credit Agricole zwyciężył w badaniu jakości obsługi klienta na infoliniach bankowych, w którym oceniano m.in.: rzetelność przekazywanych informacji; uprzejmość, zaangażowanie i profesjonalizm konsultantów a także ich dostępność.

Dziennik Gazeta Prawna

Nasz bank awansował na 42. miejsce w X Rankingu Odpowiedzialnych Firm. Zestawienie porównało 180 firm działających na polskim rynku.

Bankier.pl

Kredyt gotówkowy w Credit Agricole na pierwszym miejscu w rankingu kredytów gotówkowych na święta.

TotalMoney.pl

Lokaty banku Credit Agricole zajęły drugie miejsce w kategorii depozytów na 12 miesięcy i trzecie miejsce w kategorii lokat na 1 miesiąc.

Bankier.pl

Konto osobiste w banku Credit Agricole znalazło się w zestawieniu rachunków osobistych Bankier.pl, które oferują klientom premie za aktywne korzystanie z usług bankowych.

Dziennik Gazeta Prawna

Olivier Constantin, wiceprezes banku Credit Agricole ma już receptę, aby w kolejnych latach pozycja grupy Credit Agricole w naszym kraju była jeszcze silniejsza. - Sądzę, że w krajach rozwiniętych, takich jak Polska, podstawą sukcesu będzie zapewnienie równowagi pomiędzy kluczowymi kompetencjami w marketingu, zarządzaniu ryzykiem i technologią, a także jakością naszej sieci - powiedział Dziennikowi Gazecie Prawnej.

Comperia.pl

Jeśli karta kredytowa jest droga, można ją przenieść do konkurencji, gdzie będzie taniej. Według analityków Comperia.pl, Credit Agricole znalazł się na 2. miejscu pod względem najatrakcyjniejszych ofert przeniesienia karty kredytowej wraz z zadłużeniem.

Dlastudenta.pl

1 Konto znalazło się w zestawieniu kont dla studentów portalu dlastudenta.pl.

Kontakt dla mediów

bankowość detalicznakarta kredytowakontokonto osobistekredyt hipotecznyoszczędnościrankingwyniki finansowezysk netto
YouTubeFacebook