E-księgowość od LUKAS Banku i szybkafaktura.pl

Otwierając konto firmowe w LUKAS Banku przedsiębiorcy mogą bezpłatnie otrzymać internetowy program dla firm szybkafaktura.pl. Promocja potrwa do 31 stycznia 2010 roku.

Propozycja ta łączy w sobie konto firmowe w LUKAS Banku oraz e-ksiegowość. Szybkafaktura.pl obejmuje: fakturowanie, ewidencję kosztów, rejestry VAT, magazyn oraz księgę przychodów i rozchodów. Zapewnia także dostęp do danych firmowych przez internet, z każdego miejsca, o każdej porze.

Aby korzystać przez 12 miesięcy z bezpłatnego dostępu do systemu szybkafaktura.pl należy założyć konto SYMFONIA Biznes lub przekształcić na nie konto SOLISTA Biznes w LUKAS Banku. Jeżeli przedsiębiorca zdecyduje się na założenie konta SONATA lub zmianę konta SOLISTA w konto SONATA, to otrzyma bezpłatny dostęp do systemu szybkafaktura.pl na 6 miesięcy. Przedsiębiorcy, którzy mają już konta SYMFONIA lub SONATA dostaną 40 proc. rabat na roczne korzystanie z systemu. Promocja potrwa do 31 stycznia 2010 roku.

Klienci LUKAS Banku mogą dopasować konto firmowe do potrzeb prowadzonego przez siebie biznesu. W związku z tym np. osobom prowadzącym działalność gospodarczą bank proponuje konto SOLISTA Biznes. Pakiet SONATA Biznes jest natomiast kompleksowym rozwiązaniem dla małej firmy, która rozwijając się, potrzebuje odpowiednich instrumentów finansowych. SYMFONIA Biznes to rozbudowany pakiet konta dla małej i średniej firmy. Wszystkie pakiety mają bezpłatny dostęp do bankowości elektronicznej. Przedsiębiorcy składają jeden wniosek, a LUKAS Bank ocenia ich zdolność kredytową, którą mogą podzielić na poszczególne produkty - kredyt w rachunku bieżącym, kartę kredytową i kredyt inwestycyjny.

W LUKAS Banku do dyspozycji przedsiębiorców jest 107 doradców i 10 specjalistów ds. małych i średnich firm. Bank obsługuje przedsiębiorców także w specjalnych Centrach Obsługi Firm.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook