Firmowe kredyty na skróty

LUKAS Bank to instytucja przyjazna przedsiębiorcom. W trosce o klientów firmowych upraszczamy dostęp do źródeł finansowania i proponujemy: skróty do kredytów dla firm. Zarządzający małymi i średnimi firmami, zwłaszcza w obecnej sytuacji rynkowej, pokonują codziennie wiele trudności i podejmują ważne decyzje. Dlatego proste zasady obowiązujące w naszym banku i szybki kredyt mają ułatwić im życie.

Oferujemy przedsiębiorcom uproszczoną procedurę i szybką wstępną decyzję kredytową, która dotyczy kredytu w rachunku bieżącym i karty kredytowej. Doradcy biznesowi LUKAS Banku przekazują decyzję klientowi natychmiast i na miejscu - w placówce, bez konieczności długiego oczekiwania na informację zwrotną. W następnym kroku klient proszony jest o spełnienie minimum formalności i dostarczenie niezbędnych dokumentów.

dpowiadamy w ten sposób na potrzeby przedsiębiorców, którzy oczekują szybkiej decyzji kredytowej. Otoczenie biznesowe i coraz mniej korzystna sytuacja rynkowa powodują, że warunki w jakich funkcjonują małe firmy stają się coraz trudniejsze. Jako instytucja przyjazna firmom wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców umożliwiając im dostęp do łatwych i szybkich kredytów. Dla wygody klientów rozróżniliśmy 5 rodzajów kredytów w rachunku bieżącym: kredyt prosty (do 10 000 zł), kredyt elastyczny (powyżej 10 000 zł), kredyt dla posiadaczy oszczędności, kredyt dla wolnych zawodów oraz kredyt dla branż preferowanych.

Przyjazne i elastyczne podejście do klienta firmowego jest także widoczne w ofercie naszych pakietów kont. Klienci LUKAS Banku dopasowują konto firmowe do potrzeb prowadzonego przez siebie biznesu. W związku z tym np. osobom prowadzących działalność gospodarczą proponujemy konto SOLISTA Biznes. Pakiet SONATA Biznes jest natomiast kompleksowym rozwiązaniem dla małej firmy, która rozwijając się, wymaga odpowiednich instrumentów finansowych. SYMFONIA Biznes to rozbudowany pakiet konta dla małej i średniej firmy. Wszystkie pakiety kont posiadają darmowy dostęp do bankowości elektronicznej. Konta firmowe dla małych i średnich przedsiębiorstw otrzymały w 2008 roku godło Złoty Laur Klienta, gdyż zostały uznane przez konsumentów, za najlepsze i najbardziej przyjazne konta w Polsce. Pakiety SOLISTA, SONATA oraz SYMFONIA zostały skonstruowane tak, aby w elastyczny sposób dopasować się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Przedsiębiorcy mogą także skorzystać z kredyty inwestycyjnego, rachunku oszczędnościowego oraz wielu innych produktów finansowych ułatwiających prowadzenie oraz rozwój małej i średniej firmy.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook