Jak korzystać z wyprzedaży cały rok?

Wyprzedaże okazjonalne, zakupy w outlecie, dodatkowy rabat na pierwsze zakupy w sklepie internetowym, karty zniżkowe w sklepach, czy Klub Rabatowy banku Credit Agricole - sposobów, aby korzystać z wyprzedaży cały rok, jest wiele. Wybierzmy najwygodniejszy dla nas.

I oto nadeszły czasy, w których letnie i zimowe wyprzedaże powoli tracą na znaczeniu. Dlaczego? Chyba każda z nas zauważyła, że na obniżki w ulubionych sklepach możemy liczyć przez cały rok. Sklepy dosłownie prześcigają się w wymyślaniu kolejnych okazji do wyprzedaży - a to mid season, a to święta, Walentynki, dzień kobiet, dzień matki, dzień dziecka, czy urodziny marki. Wystarczy mieć oczy i uszy otwarte oraz co jakiś czas zaglądać do sklepów lub zapisać się do newslettera, który na bieżąco będzie nas informował o zapowiadanych obniżkach.

Jeżeli natomiast nuży nas nieustanne śledzenie newslettera i "latanie" do sklepów, jest kilka innych sposobów na tańsze zakupy. Przede wszystkim są to outlety, które przez cały rok oferują przecenioną odzież. Ich wady to lokalizacja - zazwyczaj są tylko w dużych miastach, oferta z ubiegłych kolekcji oraz jakość asortymentu - nierzadko drugiej klasy, w niepożądanych rozmiarach. Jeżeli outlety nas nie interesują, możemy zarejestrować się na stronie sklepu internetowego, który oferuje ubrania naszych ulubionych marek. Na start zawsze dostaniemy 20 czy 40 zł na zakupy. Choć, niestety, zazwyczaj przy minimalnym wydatku 200 zł. Co jeszcze? Karty zniżkowe w sklepach. Jasne! Każda z nas ma ich mnóstwo. Problem zaczyna się wtedy, gdy nasz portfel już nie wytrzymuje tego obciążenia i żeby pomieścić je wszystkie, musiałybyśmy zainwestować w kopertówkę... Warto? Niekoniecznie...

Tutaj idealne wydaje się rozwiązanie banku Credit Agricole. Jego karty bankowe - zarówno te debetowe wydane do konta, jak i kredytowe, są jednocześnie kartami zakupowymi. Oznacza to, że poza funkcją płacenia, zapewniają rabaty w wybranych sklepach w tzw. Klubie Rabatowym banku.

Użytkownicy kart banku Credit Agricole przez cały rok mogą korzystać z rabatów od 5 do nawet 55 proc. W Klubie Rabatowym znajdą ponad 3 000 marek, co oznacza ponad 10 000 miejsc w całej Polsce oferujących zniżki na produkty z różnych branż oraz na usługi np. manicure hybrydowy, pranie chemiczne, stylizację włosów czy naprawę butów. Do wybranych marek Klubu Rabatowego należą: RTV Euro AGD, Top Secret, Answear.com, Yves Rocher, Chocolissimo, Batycki czy Wittchen. Całą bazę znajdziemy na stronie Klubu oraz w aplikacji banku CA24 Mobile, która wskaże nam też sklepy zlokalizowane najbliżej nas.

Dużą zaletą Klubu Rabatowego jest jego lokalność. Ze zniżek skorzystamy zarówno w dużych sieciach handlowych w wielkich miastach, jak i w mniejszych miejscowościach - u naszego ulubionego fryzjera, szewca czy w sklepie spożywczym tuż za rogiem.

Jak korzystać ze zniżek z Klubem Rabatowym? Jeżeli już mamy jakąkolwiek kartę płatniczą Credit Agricole, wystarczy po prostu schować ją do portfela i pójść z nią do sklepu. Jeżeli jeszcze nie mamy karty, musimy podejść do najbliższej placówki banku (ich bazę znajdziemy na stronie www.credit-agricole.pl) i ją wyrobić (jeśli przeniesiemy konto z kartą z innego banku dostaniemy dodatkowe 100 zł na kolejne zakupy) lub już wkrótce wybrać się do strefy Credit Agricole w jednym z centrów handlowych w 5 miastach: Warszawie (Złote Tarasy), Wrocławiu (Magnolia Park), Poznaniu (City Center), Krakowie (Galeria Kazimierz) lub Łodzi (Manufaktura). 1 i 2 października odbędą się tam wydarzenia specjalne z okazji weekendu zniżek "Szaleństwo zakupów", podczas którego będzie można nie tylko otworzyć konto, czy wyrobić kartę płatniczą, ale także skorzystać z dodatkowych rabatów z kuponami z "Glamour", "Elle" i "In Style" oraz z kartami Credit Agricole. Wśród 18 marek, na które dostaniemy najwyższy rabat, znajdziemy m.in.: Hego’s - włoską markę produkującą buty znaną z niestandardowych projektów i modnego designu, Stefanel - włoską odzież bardzo wysokiej jakości, Duka - szwedzką markę oferującą szeroki wybór artykułów kuchennych, porcelany, sztućców i szkła stołowego, Phenomé - organiczne kosmetyki z Polski, Loft37 - warszawską markę, która pozwoli nam samemu zaprojektować buty oraz perfumerie Douglas, których nie trzeba już chyba nikomu przedstawiać. Ze wszystkich rabatów dostępnych podczas "Szaleństwa zakupów" będziemy mogli korzystać w sklepach wybranych marek w całej Polsce. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Miłych zakupów!

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook