2 w 1 - karta bankowa z rabatami w 10 000 miejscach

Słyszeliście o kartach bankowych, które poza funkcją płacenia, dają Wam rabaty w ulubionych sklepach, pubach czy restauracjach? To idealne rozwiązanie dla tych, którzy mają już dość portfeli wypchanych kartami zniżkowymi z każdego sklepu, w którym robią zakupy.

Kto z nas nie denerwował się stojąc przy ladzie i przez 5 minut próbując odszukać w portfelu karty uprawniającej do zniżki na wybrane w drogerii kosmetyki? Pomocna może tu być karta bankowa, która poza funkcją płacenia, jednocześnie zapewnia rabat w wielu miejscach. Tak jest w przypadku kart Credit Agricole i Klubu Rabatowego banku .

Użytkownicy kart kredytowych i kart płatniczych do kont w Credit Agricole przez cały rok mogą korzystać z rabatów od 5 do nawet 55 proc. W Klubie Rabatowym znajdą ponad 3 000 marek, co oznacza ponad 10 000 miejsc w całej Polsce oferujących zniżki na produkty z różnych branż oraz na usługi np. dostarczenie kwiatów, pranie chemiczne, brafitting czy naprawę butów. Do wybranych marek Klubu Rabatowego należą: RTV Euro AGD, Yves Rocher, Top Secret, Answear.com, Monnari, Chocolissimo czy Wittchen.

Dużą zaletą Klubu Rabatowego jest jego lokalność. Ze zniżek skorzystamy zarówno w dużych sieciach handlowych w wielkich miastach, jak i w mniejszych miejscowościach - u naszego ulubionego fryzjera, szewca, czy w sklepie spożywczym tuż za rogiem.

Klub Rabatowy ma też nowoczesny i użyteczny serwis internetowy. Wystarczy mieć smartfona, a dzięki intuicyjnej wyszukiwarce, szybko znajdziemy poszukiwaną markę czy produkt. Dodatkowo sprawdzimy, gdzie znajduje się najbliższy sklep oferujący nasz produkt i jak do niego dotrzeć. A jeśli nie jesteśmy aż tak zdecydowani, wystarczy po prostu wejść na stronę Klubu - najbliższe sklepy z rabatami Credit Agricole po prostu nam się wyświetlą. Z podobnej funkcji mogą korzystać użytkownicy aplikacji banku CA24 Mobile . Klubowicze wyszukają w niej interesujące ich marki oraz, w razie potrzeby, znajdą trasę do wybranego miejsca. Na zakupowiczów zarejestrowanych na stronie Klubu Rabatowego czekają także dodatkowe zniżki. Jeżeli chcemy, mogą być one dostosowane do naszych preferencji. Każdy, kto zarejestruje się na stronie, otrzyma również rabat na start oraz będzie mógł skorzystać z ofert specjalnych - tzw. Szalonych Godzin.

Jak korzystać ze zniżek z Klubem Rabatowym? Jeżeli już mamy jakąkolwiek kartę płatniczą Credit Agricole, wystarczy po prostu schować ją do portfela i pójść z nią do sklepu. Jeżeli jeszcze nie mamy karty, musimy podejść do najbliższej placówki banku (ich bazę znajdziemy na stronie www.credit-agricole.pl) i ją wyrobić (jeśli przeniesiemy konto osobiste z kartą z innego banku i będziemy przelewać wynagrodzenie, dostaniemy dodatkowe 100 zł na kolejne zakupy) lub już wkrótce wybrać się do strefy Credit Agricole w jednym z centrów handlowych w 5 miastach: Warszawie (Złote Tarasy), Wrocławiu (Magnolia Park), Poznaniu (City Center), Krakowie (Galeria Kazimierz) lub Łodzi (Manufaktura). 1 i 2 października odbędą się tam wydarzenia specjalne z okazji weekendu zniżek "Szaleństwo zakupów", podczas którego będzie można nie tylko otworzyć konto, wyrobić kartę płatniczą, ale także skorzystać z dodatkowych rabatów z kuponami z "Glamour", "Elle" i "In Style" oraz z kartami Credit Agricole. Wśród 18 marek, na które dostaniemy najwyższy rabat, znajdziemy m.in.: Hego’s - włoską markę produkującą buty znaną z niestandardowych projektów i modnego designu, Stefanel - włoską odzież bardzo wysokiej jakości, Duka - szwedzką markę oferującą szeroki wybór artykułów kuchennych, porcelany, sztućców i szkła stołowego, Stenders - organiczne kosmetyki z Polski oraz perfumerie Douglas, których nie trzeba już chyba nikomu przedstawiać. Ze wszystkich rabatów dostępnych podczas "Szaleństwa zakupów" będziemy mogli korzystać w sklepach wybranych marek w całej Polsce. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Miłych zakupów!

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook