W LUKAS Banku jeden wniosek i trzy kredyty dla firmy

LUKAS Bank umożliwia przedsiębiorcom składanie jednego wniosku, by uzyskać trzy różne formy kredytowania dla małych i średnich firm: kredyt w rachunku, kartę kredytową i kredyt inwestycyjny.

Przygotowywanie jednego kompletu dokumentów w ubieganiu się o kilka produktów kredytowych pozwala zaoszczędzić czas i efektywniej zarządzać finansami małej i średniej firmy. Środki udostępnione w ramach kredytu w rachunku bieżącym przedsiębiorca może przeznaczyć na dowolny cel. Kredyty inwestycyjne służą finansowaniu inwestycji związanych z zakupem środków trwałych, dzięki którym firma będzie mogła się rozwijać. Dzięki kartom kredytowym VISA Business LUKAS Bank oraz Mastercard Business EFL LUKAS Bank przedsiębiorcy mogą dokonywać płatności bezgotówkowych i korzystać z okresu bezodsetkowego - w ten sposób zyskują 57 dni darmowego kredytu.

W obecnej sytuacji rynkowej przedsiębiorcy borykają się z wieloma trudnościami w prowadzeniu biznesu. Utrudniony dostęp do finansowania działalności oraz skomplikowane procedury to przeciwności, z jakimi najczęściej mają do czynienia zarządzający małymi i średnimi firmami. LUKAS Bank stara się ułatwiać zarządzanie finansami firmowymi np. poprzez upraszczanie formalności. Także w naszej ofercie skierowanej do firm widoczne jest elastyczne i przyjazne podejście do przedsiębiorców. Korzystają oni z trzech zróżnicowanych pakietów kont: SOLISTA Biznes SONATA Biznes oraz SYMFONIA Biznes. Prawie 75% firm korzysta z dostępu do e-Banku. Oprócz kont, produktów kredytowych przedsiębiorcy mogą skorzystać z naszych produktów oszczędnościowych - np. Rachunku Oszczędzam czy z oferty leasingowej przygotowanej wspólnie z Europejskim Funduszem Leasingowym.

W LUKAS Banku do dyspozycji przedsiębiorców jest 107 doradców i 10 specjalistów ds. małych i średnich firm. Wyspecjalizowani doradcy obsługują klientów w placówkach bankowych, natomiast mobilni specjaliści dojeżdżają do klientów w miejsce, które jest dla nich najbardziej wygodne. Rozpoczęliśmy dodatkowo otwieranie dedykowanych przedsiębiorcom Centrów Obsługi Firm - mamy ich już 10. Wszystko to sprawia, że z LUKAS Bankiem zarządzanie finansami własnej firmy staje się łatwiejsze i przyjemniejsze.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook