Firmowe auto szybciej i taniej

Już po trzech miesiącach działalności, przedsiębiorcy mogą kupić samochód korzystając z kredytu samochodowego w LUKAS Banku. Teraz dodatkowo na promocyjnych warunkach - obniżonym oprocentowaniem i bez prowizji.

Kredyt samochodowy na zakup używanego pojazdu (do 5 lat) dostępny jest dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą już po trzech miesiącach działalności. Dodatkowo, jeśli mają one regularnie zasilane konto firmowe w LUKAS Banku i wykupią Ubezpieczenie na Życie, mogą skorzystać z obniżonego oprocentowania 8, 99 proc. i zerowej prowizji.

Za regularne w tym przypadku bank uważa comiesięczne wpływy w wysokości 1 tys. zł w przypadku każdego firmowego konta. Oferta ta dostępna jest również dla klientów nieposiadających konta w LUKAS Banku. Wystarczy, że założą oni konto w LUKAS Banku i złożą deklarację jego zasilania. Maksymalny okres kredytowania pojazdu dla aktualnych i nowych klientów wynosi 60 miesięcy.
Ze specjalnej oferty na zakup pojazdu osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą mogą skorzystać do 15 lipca 2010 r.
"To oczywiste, że początkujący przedsiębiorcy na starcie nie mają dużych środków na inwestycje. My chcemy ich wesprzeć, umożliwiając zakup firmowego samochodu już po trzech pierwszych miesiącach działalności. Z reguły przedsiębiorca musi działać na rynku rok, by uzyskać kredyt" mówi Tomasz Kosiński, dyrektor segmentu Małych i Średnich Przedsiębiorstw

LUKAS Bank w swojej ofercie ma również kredyt na zakup nowego samochodu, z oprocentowaniem już od 7,49 proc. i okresem kredytowania do 120 rat. Dodatkowo, w aktualnej kampanii LUKAS Banku, dla przedsiębiorców dostępne jest specjalne oprocentowanie produktów oszczędnościowych: Rachunku Oszczędzam i Lokaty z Plusem.

Kampanii LUKAS Banku towarzyszy hasło "Wy macie marzenia, a my najlepszą ofertę".
Więcej o promocyjnej ofercie na www.lukasbank.pl

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook