3x0 za kredyt obrotowy dla firm

Bezpłatne udzielenie rocznego kredytu, brak prowizji za odnowienie na kolejne 12 miesięcy, brak opłat za prowadzenie konta firmowego przez cały okres kredytowania - to główne założenia nowej promocji kredytu w Koncie Biznes banku Credit Agricole.

Finansowanie obrotowe wspiera przedsiębiorcę w zarządzaniu bieżącą działalnością firmy. Credit Agricole pożyczy do 300 tys. zł bez zabezpieczeń rzeczowych. Poza brakiem opłat za udzielenie, odnowienie kredytu oraz prowadzenie konta, bank gwarantuje dowolność celu kredytowania oraz nie wymaga dokumentowania wykorzystania środków. Przedsiębiorca spłaca kredyt w dogodnym dla siebie momencie, bez ustalonego harmonogramu spłat, a bank nalicza odsetki jedynie od wykorzystanej kwoty kredytu. Jednocześnie odsetki te stają się dla firmy kosztem uzyskania przychodu i pomniejszają podstawę do opodatkowania. Oprocentowanie kredytu jest określane wg stawki WIBOR 1M powiększonej o marżę banku ustalaną indywidualnie z klientem.

- W Polsce sektor MŚP zatrudnia ok. 2/3 wszystkich pracowników i generuje blisko trzy czwarte polskiego PKB. Firmy te stanowią zatem bardzo ważny element gospodarki i należy je wspierać. Dzięki naszej ofercie przedsiębiorcy będą mogli zaoszczędzić na kosztach kredytu, a tym samym będą mogli przeznaczyć więcej środków na finansowanie swojej bieżącej działalności. - mówi Wojciech Nowacki, dyrektor Departamentu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w banku Credit Agricole.

Promocja obejmuje wnioski złożone do 30 kwietnia 2015 roku. Specjalne warunki przysługują przez 24 miesiące od daty skorzystania z oferty (dotyczą 12 miesięcznego okresu umownego dla kredytu w rachunku bieżącym oraz jego ewentualnego odnowienia na kolejny rok, jeśli w pierwszych 12 miesiącach klient będzie aktywnie korzystał z kredytu). Bank decyzję o udzieleniu finansowania obrotowego podejmuje do 5 dni roboczych.

Więcej informacji o promocji 3x0 dla firm można znaleźć na stronie promocyjnej

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook