Złoty Laur dla oferty kont firmowych LUKAS Banku

Po raz kolejny klienci docenili produkty LUKAS Banku, przyznając godło Laur Klienta 2008. Wyróżnienie otrzymała oferta kont firmowych dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Wyjątkowość tego wyróżnienia polega na sposobie wyłaniana nagrodzonych. O tym, kto zdobędzie wyróżnienie, decydują konsumenci w oparciu o badania popularności produktów i usług na rynku polskim. Laureaci wyłaniani są w badania "face to face" przeprowadzanych przez ankieterów oraz w sondażach telefonicznych. Badania te pozwoliły dogłębnie poznać opinie polskich przedsiębiorców.

- Zawsze wysoko cenimy sobie opinie naszych klientów. Ich potrzeby mają decydujący wpływ tworzone przez nas produkty. Cieszę się, że przedsiębiorcy docenili naszą ofertę kont firmowych - mówi Tomasz Kosiński, Segment Director w Departamencie Marketingu LUKAS Banku.

Badania co roku wyłaniają najpopularniejsze i najbardziej cenione przez konsumentów produkty i usługi na rynku krajowym. Godła Laur Konsumenta przyznano już po raz czwarty. LUKAS Bank zajął pierwsze miejsce w kategorii konta firmowe dla małych i średnich firm, które okazały się najlepiej ocenianymi kontami w Polsce.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook