Poznaj LUKAS Bank i Crédit Agricole na targach pracy

Podczas zbliżających się Dni Kariery studenci będą mieli możliwość zapoznania się z ofertami pracy w LUKAS Banku. Targi Pracy organizuje AIESEC w PKiN w Warszawie, 28-29 października br.

Dni Kariery są dobrą okazją do zapoznania się ze specyfiką pracy w instytucji finansowej oraz do zdobycia wiedzy o procesie rekrutacji i aktualnych ofertach pracy. LUKAS Bank poszukuje na terenie Warszawy przede wszystkim pracowników w obszarze sprzedaży. Zatem oferty będą dotyczyć zatrudnienia i staży w placówkach i punktach obsługi klienta np. na stanowiskach Doradcy Juniora czy Referenta ds. Obsługi Klienta.

Na sąsiednim stanowisku ofertę zaprezentuje polski oddział banku Calyon SA. Jego przedstawiciele udzielą informacji o możliwościach stażu w Pionie Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej. LUKAS Bank i Calyon należą do międzynarodowej grupy finansowej Crédit Agricole (CA), która działa w ponad 70 krajach świata i zatrudnia ponad 164 tys. osób. CA to największa grupa finansowa we Francji, trzecia w Europie i siódma na świecie pod względem kapitałów własnych.

W Polsce do grupy należą także Europejski Fundusz Leasingowy oraz Crédit Agricole Ubezpieczenia na Życie. Razem z LUKAS Bankiem i Calyon SA tworzą Crédit Agricole Polska.
LUKAS Bank dysponuje siecią ponad 430 placówek i centrów kredytowych, zatrudnia łącznie ponad 6 tys. pracowników. Średnia wieku wynosi 30 lat.

Stoiska LUKAS Banku oraz Calyon SA znajdować się będą na I piętrze w Pałacu Kultury i Nauki. Z przedstawicielami obu firm będzie można się spotkać 29 października od godz. 9.00 do 17.00.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook