Credit Agricole oferuje młodym nie tylko 1 Konto

Bank rozpoczął jesienną ofensywę promocyjną skierowaną do osób pomiędzy 18 a 27 rokiem życia. Proponuje im założenie bezpłatnego konta, ekstra rabaty w Klubie Rabatowym, udział w spotkaniach edukacyjnych na uczelniach oraz zaprasza do konkursu Career Hacking.

Bezpłatne prowadzenie konta, darmowe przelewy internetowe i wypłaty za 0 złotych z ponad 3200 bankomatów (własnych, BZ WBK oraz Euronet) w Polsce to podstawowe korzyści oferty Credit Agricole dla osób od 18 do 27 roku życia. Dzięki 1 Kontu najmłodsi klienci banku otrzymują w pakiecie także Indywidualną Linię Kredytową, usługę ułatwiającą oszczędzanie CASaver oraz debetową kartę Visa 1 Konto. Karta umożliwia dokonywanie transakcji przez internet oraz płatności zbliżeniowych. Dzięki temu posiadacze 1 Konta mogą płacić nią za zakupy w wybranych punktach oznaczonych symbolem Visa PayWave, a dodatkowo wypłacać gotówkę w ponad 23 tysiącach punktów oznaczonych symbolem Visa cash back. Karta Visa 1 Konto jest bezpłatna, pod warunkiem, że właściciel dokona przy jej pomocy miesięcznie płatności na kwotę 100 zł.

Dodatkowo osoby, które teraz założą 1 Konto, będą mogły skorzystać z oferty Klubu Rabatowego przygotowanej specjalnie dla nich. Jeśli świeżo upieczony posiadacz 1 Konta w ciągu najbliższych dwóch miesięcy zdecyduje się na zakup - przy pomocy karty płatniczej Visa 1 Konto – tabletu lub smartfonu w sklepach RTV EURO AGD, to otrzyma na te produkty aż 10 proc. rabatu. Z kolei zamawiając jedzenie on-line, za pośrednictwem Pizzaportal.pl, będzie mógł skorzystać z 20 proc. zniżki. 1/5 ceny zaoszczędzi także dokonując zakupów w sklepie odzieżowym na www.answear.com. Natomiast robiąc zakupy w sieciach sklepów spożywczych Żabka lub Fresh Market otrzyma rabat w wysokości 10 zł.

Do końca listopada Credit Agricole zaprasza studentów do udziału w cyklu 30 spotkań, które organizuje na uczelniach pod hasłem "Chcę robić to, co kocham. Cenię porady autorytetów". Uczestnicy spotkań będą mogli w ich trakcie odwiedzić dwie strefy – strefę pracy i strefę pasji.

W pierwszej będą mogli porozmawiać ze specjalistami HR na temat swojej kariery zawodowej, będą mieli możliwość zrobienia profesjonalnego zdjęcia do CV oraz wykonania makijażu biznesowego. Natomiast w drugiej strefie będą mogli obejrzeć filmy przygotowane w programie "Do pierwszej pracy", poznać ofertę banku, w tym specjalne promocje Klubu Rabatowego dla posiadaczy 1 Konta, a także otrzymać upominki z logo banku.

Natomiast jeszcze do końca października bank zachęca do udziału w konkursie "Career Hacking – zaprogramuj swoją karierę!", który pozwala jego uczestnikom zmierzyć się z prawdziwymi zadaniami biznesowymi, poznać realia pracy w dużej organizacji oraz nawiązać kontakty z ekspertami pracującymi w banku. Aby wziąć w nim udział, wystarczy zarejestrować się poprzez aplikację, która jest dostępna na fanpage’u korporacyjnym Credit Agricole na Facebooku.

Pierwszy etap konkursu to rekrutacja uczestników. Jednak zamiast rozmowy kwalifikacyjnej, jury będzie oceniać pomysłowość kandydatów. Dlatego zadaniem konkursowym będzie przygotowanie prezentacji o sobie, swoich umiejętnościach i mocnych stronach. Ze zgłoszeń zostanie wybrana najlepsza dwudziestka (TOP 20), która przyjedzie na "Hackaton", czyli spotkanie szkoleniowe, będące jednocześnie drugim etapem konkursu. Po jego zakończeniu każdy z finalistów otrzyma certyfikat udziału w "Hackatonie", indywidualny raport preferencji stylu pracy oraz zestaw książek popularno – naukowych.

Pięciu zwycięzców "Hackaton’u" pojedzie w edukacyjną podróż do Paryża, podczas której odwiedzą m.in. siedzibę Crédit Agricole w Montrouge, Technolab oraz najbardziej znane zabytki francuskiej stolicy.

Aplikować do konkursu można do 30 października 2014 r.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook