Bank Credit Agricole partnerem John Deere Financial

Kredyt inwestycyjny nawet od 0% na zakup maszyn marki John Deere zaproponuje rolnikom Credit Agricole, w programie John Deere Financial, zapewniającym finansowanie fabryczne maszyn i urządzeń rolniczych oferowanych przez John Deere Polska, Grupa Crédit Agricole współpracuje już z John Deere Bank we Francji i we Włoszech.

Bank Credit Agricole już od roku mocno rozwija sieć dystrybucji produktów dla rolników i przedsiębiorstw z sektora rolno-spożywczego poprzez partnerów. Na początku stycznia br. nawiązał współpracę z John Deere Polska. John Deere to jeden z największych na świecie producentów maszyn oferujących produkty dla rolnictwa, budownictwa, leśnictwa oraz pielęgnacji terenów zielonych.

Credit Agricole jako jedyny bank w naszym kraju, będzie kredytował zakup maszyn i urządzeń w programie John Deere Financial, propozycji dostępnej tylko dla klientów autoryzowanych dealerów marki John Deere w Polsce. Program ten pozwala rolnikom szybciej kupić maszynę i dopasować formę jej finansowania do swoich potrzeb i możliwości.

Wspólną ofertę banku i John Deere Polska wyróżniają unikatowe warunki. Oprocentowanie kredytu może wynieść nawet 0 proc. Ponadto bank gwarantuje uproszczony i szybki proces obsługi. Klient, który zdecyduje się na zakup maszyny marki John Deere, już w trakcie jednej wizyty u dealera zamówi sprzęt i podpisze wniosek kredytowy.

Z rolnikiem następnie skontaktuje się mobilny doradca agro Credit Agricole i sfinalizuje formalności związane z uzyskaniem np. kredytu, ale też leasingu operacyjnego lub finansowego, ponieważ umowę, wraz bankiem Credit Agricole, podpisał Europejski Fundusz Leasingowy (wiodąca firma leasingowa w Polsce) oraz Carefleet (firma oferująca m.in. długoterminowy najem, który wkrótce również będzie dostępny w programie John Deere Financial). Dostępność różnych form finansowania w jednym miejscu to efekt synergii pomiędzy wszystkimi spółkami Grupy Credit Agricole w Polsce.

- Cieszę się, że mogliśmy zaproponować klientom tak wyjątkową, kompleksową i jednocześnie różnorodną ofertę. Właśnie poprzez takie atrakcyjne oferty, jaki i współpracę z partnerami z sektora rolno-spożywczego, chcemy rozwijać linię agrobiznesową w banku - mówi Waldemar Kwiatkowski, dyrektor Departamentu Klientów Agrobiznesowych w banku Credit Agricole.

Ponadto bank, w rozwoju relacji z klientami z segmentu agrobiznesowego oraz w budowie oferty produktowej, korzysta z kompetencji i doświadczeń kas regionalnych Crédit Agricole. Tworzą one największy bank rolniczy we Francji, działający od ponad 100 lat. Obsługuje on 90 proc. rolników w tym kraju i w programie AGILOR współpracuje z 1200 punktami sprzedaży maszyn i urządzeń rolniczych.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook