Credit Agricole zaprasza na XIV Forum Spółdzielczości Mleczarskiej

Już 14 września w Jachrance, k. Warszawy spotkają się producenci mleka, dostawcy rozwiązań i usług dla sektora mleczarskiego, a także przedstawiciele świata nauki, agencji rządowych i pozarządowych z Polski i z zagranicy. Będą rozmawiać o przyszłości rynku mleka. Bank Credit Agricole jest Partnerem Strategicznym Forum.

Tegoroczna edycja wydarzenia, które z roku na rok gromadzi coraz większą rzeszę znakomitych gości, będzie idealną okazją do omówienia tematów wielkiej wagi dla Polski, Europy i świata, m.in.:

  • światowa sytuacja branży mleczarskiej
  • promocja produktów mleczarskich w krajach trzecich
  • TTIP,
  • ASEAN.

Branża mleczarska stanowi jeden z filarów agrobiznesu w banku Credit Agricole, który przygotował specjalną ofertę produktową dla tego sektora. Bank zaangażował się w rynek agrobiznesu przed czterema laty. Od tego czasu zbudował sieć mobilnych doradców klienta agrobiznesowego, ekspertów od rolnictwa i finansów. Dojeżdżają oni bezpośrednio do rolników i na miejscu dopełniają wszystkich koniecznych formalności, od przygotowania wniosku kredytowego na podpisaniu umowy skończywszy. Dzięki temu rolnicy mogą zaoszczędzić swój czas i zająć się bieżącymi pracami w gospodarstwie. Dziś Credit Agricole proponuje temu sektorowi pełną gamę produktów bankowych, od specjalistycznego konta AGRICOLE, konta firmowego, AGRO pożyczkę, przez kredyt obrotowy AGRO w koncie, kredyt rewolwingowy czy inwestycyjny na kupno gruntów czy budowę nieruchomości, a także modernizację gospodarstwa rolnego, do oferty ubezpieczeń i oszczędności.

W kręgu zainteresowania Credit Agricole znajdują się również duże przedsiębiorstwa z sektora mlecznego oraz ich dostawcy. Pierwszym bank proponuje wsparcie w takich obszarach jak: finansowanie, bankowość transakcyjna, finansowanie handlu, rynki kapitałowe, bankowość inwestycyjna. Dzięki współpracy z innymi spółkami Grupy Credit Agricole w Polsce, może zaoferować także rozwiązania faktoringowe oraz leasing, pozwalający na finansowanie wysokobudżetowych transakcji. Dla drugich Credit Agricole przygotował specjalną ofertę finansowania. W ten sposób już od roku mocno rozwija sieć dystrybucji produktów dla rolników i przedsiębiorstw z sektora rolno-spożywczego poprzez partnerów.

Potrzeby sektora rolnego i rolno-spożywczego są Credit Agricole szczególnie bliskie, dlatego bank już po raz trzeci zaangażował się w Forum Spółdzielczości Mleczarskiej. Grupa Crédit Agricole wywodzi się ze spółdzielczych kas rolniczych. Działają one od ponad 120 lat, a dziś obsługują 90 proc. rolników we Francji.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook