Credit Agricole zaprasza na AGRO SHOW

Bank Credit Agricole przedstawi swoją ofertę na największej plenerowej wystawie rolniczej w Europie, która odbędzie się już 23-26 września w Bednarach, k. Poznania.

To już osiemnasta edycja Międzynarodowej Wystawy Rolnej AGRO SHOW. Organizuje ją Polska Izba Maszyn i Urządzeń Rolniczych. AGRO SHOW to kompleksowa impreza rolnicza w Polsce, gdzie - poza producentami maszyn - swoją ofertę prezentują firmy wytwarzające nawozy, środki ochrony roślin, nasiona, a także przedsiębiorstwa z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem.

Credit Agricole bierze udział w AGRO SHOW już od sześciu lat. Na rolników czekać będą Doradcy Klienta Agrobiznesowego, eksperci od finansów i rolnictwa. Przedstawią oni produkty banku, w tym kredyty przygotowane wspólnie z partnerami, m.in. na zakup maszyn i urządzeń w programie John Deere Financial, propozycji dostępnej tylko dla klientów autoryzowanych dealerów marki John Deere w Polsce.

Stoisko Credit Agricole nr 189, znajduje się w sektorze B.

Crédit Agricole jest największym bankiem rolniczym we Francji, działającym od ponad 120 lat. Dziś obsługuje 90 proc. rolników w tym kraju i finansuje 70 proc. nowych maszyn rolniczych oraz 40 proc. wszystkich inwestycji francuskiego przemysłu spożywczego. W Polsce oferuje rolnikom wszystkie produkty bankowe - konto dla rolników AGRICOLE, konta dla przedsiębiorstw rolnych, ubezpieczenia, kredyt obrotowy AGRO pożyczkę, kredyt obrotowy AGRO w Koncie Biznes, kredyty inwestycyjne na wszystkie cele, konsolidację kredytów inwestycyjnych i obrotowych. Bank ma również całą gamę produktów detalicznych dla rolników, czyli kredyty mieszkaniowe, gotówkowe, oszczędności, konta osobiste.

Bank Credit Agricole już od kilku lat mocno rozwija sieć dystrybucji produktów dla rolników i przedsiębiorstw z sektora rolno-spożywczego poprzez partnerów. Od 2014 roku współpracuje z John Deere Polska. Credit Agricole jako jedyny bank w naszym kraju, kredytuje zakup maszyn i urządzeń w programie John Deere Financial. Program ten pozwala rolnikom szybciej kupić maszynę i dopasować formę jej finansowania do swoich potrzeb i możliwości.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook