Credit Agricole zaprasza na AGRO SHOW

Bank Credit Agricole przedstawi swoją ofertę na największej plenerowej wystawie rolniczej w Europie, która odbędzie się już 19-22 września w Bednarach, k. Poznania.

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW odbędzie się już po raz szesnasty. Organizuje ją Polska Izba Maszyn i Urządzeń Rolniczych. AGRO SHOW pełni rolę najbardziej kompleksowej imprezy rolniczej w Polsce, gdzie - poza producentami maszyn - swoją ofertę prezentują firmy wytwarzające nawozy, środki ochrony roślin, nasiona, a także przedsiębiorstwa z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem.

Credit Agricole bierze udział w AGRO SHOW już od czterech lat. Na rolników czekać będą Doradcy Klienta Agrobiznesowego, eksperci od finansów i rolnictwa. Przedstawią oni produkty banku, w tym kredyty przygotowane wspólnie z partnerami, m.in. na zakup maszyn i urządzeń w programie John Deere Financial, propozycji dostępnej tylko dla klientów autoryzowanych dealerów marki John Deere w Polsce.

Bank przygotował również atrakcje dla odwiedzających jego stoisko. Chętni, pod okiem profesjonalnego instruktora, będą mogli uczyć się francuskiej gry w petanque (inaczej gra w bule/kule). Credit Agricole wspiera bowiem promocję tej dyscypliny w Polsce.

Stoisko Credit Agricole nr 386, znajduje się w sektorze A, przy wejściu nr 2.

Crédit Agricole jest największym bankiem rolniczym we Francji, działającym od ponad 100 lat. Dziś obsługuje 90 proc. rolników w tym kraju i finansuje 70 proc. nowych maszyn rolniczych oraz 40 proc. wszystkich inwestycji francuskiego przemysłu spożywczego. W Polsce oferuje rolnikom wszystkie produkty bankowe - konto dla rolników AGRICOLE, konta dla przedsiębiorstw rolnych, kredyt obrotowy AGRO pożyczkę, kredyt obrotowy AGRO w Koncie Biznes, kredyty inwestycyjne na wszystkie cele, konsolidację kredytów inwestycyjnych i obrotowych. Bank ma również całą gamę produktów detalicznych dla rolników, czyli kredyty mieszkaniowe, gotówkowe, ubezpieczenia, oszczędności, konta osobiste.

Bank Credit Agricole już od roku mocno rozwija sieć dystrybucji produktów dla rolników i przedsiębiorstw z sektora rolno-spożywczego poprzez partnerów. Na początku roku nawiązał współpracę z John Deere Polska. Credit Agricole jako jedyny bank w naszym kraju, kredytuje zakup maszyn i urządzeń w programie John Deere Financial. Program ten pozwala rolnikom szybciej kupić maszynę i dopasować formę jej finansowania do swoich potrzeb i możliwości.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook