Do 4 proc. na rocznych lokatach dynamicznych dla aktywnych rolników

Bank Credit Agricole oferuje AGRO Lokaty pod dopłaty z oprocentowaniem do 4 proc. rocznie. Podwyższonym oprocentowaniem nagradza za transakcje lub wielkość obrotów w koncie AGRICOLE. Z promocji mogą skorzystać ci rolnicy, którzy otrzymali za rok 2013 dopłaty bezpośrednie, ONW oraz płatności rolnośrodowiskowe.

W 2013 roku w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) wnioski o przyznanie dopłat bezpośrednich złożyło ok. 1,36 miliona rolników, a ok. 117 tys. spośród nich ubiega się dodatkowo o przyznanie płatności rolnośrodowiskowych. W dopłatach bezpośrednich za 2013 r. mogą oni otrzymać prawie 15 miliardów złotych, średnio 970 zł na hektar.

Rolnikom, którzy otrzymali dopłaty bezpośrednie, ONW i rolnośrodowiskowe i preferują stały dostęp do tych pieniędzy, bank Credit Agricole oferuje AGRO Lokaty pod dopłaty. To jeden z niewielu takich produktów na rynku, który pozwala klientom rozwiązać depozyt w dowolnym momencie, bez utraty odsetek oraz poniesienia jakichkolwiek kosztów. Wysokość odsetek zależy od czasu trwania lokaty. Bank gwarantuje niezmienność oprocentowania (oprocentowanie lokaty jest stałe). W przypadku depozytów 12-miesięcznych oprocentowanie wynosi 3,8 proc. Jednocześnie bank nagradza dodatkowym oprocentowaniem 0,2 proc. rolników, którzy utrzymają lokatę przez 12 miesięcy i wykonają w ciągu tego okresu min. 40 transakcji (gotówkowych lub bezgotówkowych) w koncie AGRICOLE lub ich średnioroczne obroty na tym koncie będą wyższe niż 40 tys. zł.

- Dopłaty bezpośrednie, ONW i rolnośrodowiskowe stanowią w budżetach rolników 50 proc. ich całorocznego dochodu. Wiemy, że ze względu na sezonowość prac, rolnicy wykorzystują pieniądze w różnych miesiącach w roku. Dlatego przygotowaliśmy dla nich depozyty, które mogą rozwiązać w dogodnym dla siebie momencie. - mówi Waldemar Kwiatkowski, dyrektor Departamentu Klientów Agrobiznesowych w banku Credit Agricole.

Rolnicy mogą założyć dowolną liczbę lokat w koncie AGRICOLE w łącznej kwocie do 50 tys. złotych. Bank wymaga udokumentowania dopłat. Promocja trwa do 28 lutego 2014 r. i mogą skorzystać z niej klienci, którzy mają lub otworzą konto AGRICOLE. Bank wyznaczył maksymalną wartość wszystkich lokat z promocyjnym oprocentowaniem na 50 mln zł.

*źródło: www.arimr.gov.pl

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook