Bank Credit Agricole zaprasza na AGROTECH

Bank Credit Agricole zaprezentuje swoją ofertę rolnikom na Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH, które odbędą się 27-29 marca w Kielcach.

Odwiedzający Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH będą mieli okazję zobaczyć w jednym miejscu maszyny rolnicze, tj. traktory, kombajny i inne maszyny polowe. Rolnicy dowiedzą się również, w jaki sposób można kompleksowo wyposażyć swoje gospodarstwo, a u doradców banku Credit Agricole, jak je sfinansować. Wydarzenie to staje się prawdziwym świętem rolników. Jak podaje jego organizator, TARGI KIELCE S.A., w tegorocznej edycji, na łącznej powierzchni 60 tysięcy metrów kwadratowych, zaprezentuje się ponad 700 wystawców m.in. z Polski, Niemiec, Danii, Włoch, Ukrainy, Francji, Holandii, Austrii, Irlandii, Finlandii i Czech. Wystawę w 2014 roku odwiedziło ponad 58 tys. zwiedzających.

Bank Credit Agricole już czwarty rok z rzędu zaprezentuje się na targach AGROTECH. Eksperci banku przedstawią komplementarne rozwiązania finansowe dla rolnictwa: od konta AGRICOLE dla rolników, poprzez kredyty inwestycyjne na zakup maszyn rolniczych, gruntów rolnych czy gospodarstwa rolnego, pożyczkę AGRO i overdraft na sfinansowanie bieżącej działalności, po oszczędności. Dodatkowo doradcy zaprezentują wspólną propozycję banku i John Deere Polska - kredyt inwestycyjny nawet od 0 proc. na zakup maszyn marki John Deere, w programie John Deere Financial. Program ten pozwala rolnikom szybciej kupić maszynę i dopasować formę jej finansowania do swoich potrzeb i możliwości.

Stoisko banku Credit Agricole nr 118 znajduje się w hali namiotowej H. Na odwiedzających czekać będą doradcy klienta agrobiznesowego. To nowy typ doradców w sieci sprzedaży banku Credit Agricole, mobilni eksperci od rolnictwa i finansów, którzy obsługują klientów w ich gospodarstwach. W całej Polsce pracuje już 45 takich doradców.

Bank Credit Agricole w rozwoju relacji z klientami z segmentu agrobiznesowego oraz w budowie oferty produktowej korzysta z kompetencji i doświadczeń kas regionalnych Crédit Agricole. Tworzą one największy bank rolniczy we Francji, działający od ponad 100 lat, a dziś obsługujący 90 proc. rolników w tym kraju.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook